مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

26
+12
14

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر لباسشویی پاکشوما شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط استان تهران و البرز میباشد.

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات پاکشوما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی پاکشوما در هر نقطه تهران و کرج برطرف شود. فقط کافیست با شماره 02143840 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما شما اقدام گردد..

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما جهت تعمیر 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و اعلام خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
  • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی پاکشوما برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  • مرکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما (ایران سرویس) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

 

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

ماشین لباسشویی پاکشوما دارای 40 سال سابقه تولید و عرضه به بازار را دارد از این رو دارای تعداد زیادی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و پشتیبانی خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما در سراسر ایران و تهران وجود دارد ،ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از کاربردی‌ترین وسایلی است که در منزل ما استفاده می‌شود و به همین دلیل لازم است که همیشه به بهترین نحو کار کند و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر و تحویل ما داده شود، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به عنوان یک برند ایرانی که طرفداران زیادی دارد بخش زیادی از کیفیت و خلاقیت را در تولید و پشتیبانی و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما محصولات خود را اعمال کرده است. لذا توصیه می شود برای تعمیر لباسشویی پاکشوما از تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما همین شرکت بهره ببرید زیرا تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما افرادی متخصص ، با تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشند، امروزه افراد زیادی به مراکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مراجعه می کنند ، همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را فقط می توان از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از طریق شرکت تهیه کرد، استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر می باشد، نکته قابل اهمیت در اینجاست که تعمیر کاران غیر از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به قطعات فابریک دسترسی ندارند، توصیه ایران سرویس مرکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توصیخ میکند برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما حتما مرکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مختلف را پیدا کنید و ماشین  لباسشویی خود را به معتبرترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما بسپارید، راه های ارتباطی با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما شماره تماس های ارائه شده خواهد بود. ماشین لباسشویی پاکشوما یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی است که نیاز به مراقبت و نگهداری و استفاده صحیحی می باشد یعنی از مواردی مانند ضربه زدن ، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و…  یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن خودداری کنید این نکته را هم بدانید که تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند خسارات بیشتری برای شما به وجود آورد. تعمیرکاران متخصص مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و با تجربه ایران سرویس بیش از صدها  لباسشویی پاکشوما را با موفقیت و در کمترین زمان  تعمیر نموده اند، تجربه و دانش فنی تعمیرکاران متخصص ایران سرویس مرکز تعمیرات پاکشوما صلاحیت آنها برای رسیدگی به ماشین لباسشویی پاکشوما است، بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ایران سرویس بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

 

عمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما جهت تعمیر

 

در صورت نیاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما را به مرکز آن در تهران بسپارید، پاکشوما نیز جزو برندهایی است که ماشین لباسشویی با کیفیت ارائه می‌دهد، قبلا اگر نیاز به تعمیرات لباسشویی پاکشوما داشتید، باید زمانی را صرف پیدا کردن بهترین مرکز لباسشویی می‌کردید و بعد از آن به دنبال تکنسین می‌رفتید، اما امروزه به لطف تکنولوژی و گسترش ارتباطات پیدا کردن مرکز  پاکشوما کار ساده‌ای می باشد. هزینه دریافتی بابت تعمیرات ماشین لباسشویی شما بستگی به نوع خرابی دستگاه شما دارد و قیمت آن متغیر خواهد بود تمامی قیمت ها توسط مرکز پاکشوما و زیر نظر اتحادیه می باشدو مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما موظف است نسبت به لیست قیمتی که مصوب شده کار تعمیرات را انجام دهند و قیمتی که دریافت میشود بسیار منصفانه است و جای هیچ گونه نگرانی نیست. تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تا جایی که ممکن است تمام سعی خود را میکنند تا  قطعه معیوب را تعمیر کنند تا در کاهش هزینه ها به شما کمک کرده باشد، فقط در صورت سوختن قطعه مربوطه است که مجبور به تعویض آن خواهد شد.

مهارتهای مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ نصب انواع لوازم خانگی پاکشوما

_ تعمیر انواع لوازم خانگی پاکشوما

_ سرویس انواع لوازم خانگی پاکشوما

تعمیرکاران متخصص و کارشناسان ایران سرویس مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما با دانش و تجربه بسیار موفق خود میتوانند انواع لوازم خانگی را بدون نیاز به تعویض قطعه اصلی تعمیرکنند، از دیگر مزیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران پیگیری های مکرر بعد از تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما  می باشد که هدف جلب رضایت مشتری و نحوه صحیح خدمت رسانی است.

مشکلات متداول و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما:

ابتدا باید آب داخل ماشین لباسشویی پاکشوما شود ولی گاهی بعد بدون اینکه چرخه شست و شو شروع بشود ، آب را تخلیه می کند. این مشکل معمولا به خاطر شلنگ تخلیه می باشد ممکن است شلنگ تخلیه کوتاه باشد یا خیلی با فاصله از پمپ باشد، در واقع آب انحراف مسیر می دهد، یکی دیگر از مشکلات لباسشویی این است که روی زمین می چرخد ، در این مواقع شما باید پایه های ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا ببینید که تنظیم باشند، نکته مهم در اینجاست که  پایه های عقبی اغلب به صورت خودکار تنظیم خواهند شد، ببینید که این پایه ها گیر نکرده باشند و راحت بتوانند بالا پایین بروند، پایه های جلویی را می توان با پیچ گوشتی مطابق به سطحی که دارید تنطیم کنید و تا آنجا که می شود لباسشویی نزدیک زمین باشد. از دیگر مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی پاکشوما که احتیاج به تعمیرات پیدا میکند عبارت است از:

_  ماشین لباسشویی آب می دهد و نشتی دارد.

_ آب هنگامی که شست و شو با دمای گرم انتخاب شده خیلی گرم نمی شود.

_ کف در انتهای برنامه شستشو باقی می ماند.

 

مشکلات متداول و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تعمیرکار مرکز مجاز

هر مشکل به وجود آمده برای ماشین لباسشویی شما توسط تعمیرکاران متخصص پاکشوما در نمایندی ایران سرویس قابل تعمیر می باشد و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پاکشوما پذیرفته خواهد شد، تعمیراتی که توسط تعمیرکاران مرکز تعمیرات پاکشوما انجام میگیرد عبارتند از:

_ تعیمر نچرخیدن دیگ لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر نشتی یا آبریزش لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر جمع شدن آب در لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر عمل نکردن دکمه های لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تعمیرکار نمایندگی مجاز

 

تعمیرات قطعات لباسشویی پاکشوما توسط تعمیرکار مرکز مجاز

گاهی قطعه اصلی مورد نیاز در بازار پیدا نمی شود،ایران سرویس می توانددر این مواقع به رفع مشکل لباسشویی پاکشوما و ارائه خدمات ادامه دهد، تعمیرکارمرکز تعمیرات لباسشویی پاکشوما، در صورت نیاز به تعویض قطعه ای از دستگاه، تمامی مراحل تهیه، تست و نصب قطعه بر طبق استانداردهای موجود، را انجام خواهد داد و تنها قطعات ارجینال بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد. خرابی هر یک از قطعات لباسشویی میتواند مشکلاتی را به وجود آورد، برخی از قطعات لباسشویی پاکشوما که توسط ایران سرویس تعمیر/ تعویض می شود عبارتست از:

_ تعیمر تسمه ها توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر لاستیک دور درب توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر دمپر توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر سوئیچ فشاری توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر پمپ تخلیه توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر شناور و سوئیچ آن توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر قفل درب و مجموعه آن توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر تایمر توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعیمر برد الکترونیکی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا معمولی

ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا به همراه خشک کن

ماشین لباسشویی پاکشوما  درب از جلو اتوماتیک

ماشین لباسشویی پاکشوما درب از جلو با خشک کن ۱۰۰ %

1_ ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی

مزایای این مدل هاعبارتند از:

_ قیمت کمتر نسبت به مدل های اتوماتیک می باشد

_ کاربرد راحت و آسان

_ سبکی، کوچکی و کم جا گیری در مدل های مینی واش

معایب این مدل عبارتند از:

_ به عنوان دستگاه چند کاره کاربرد ندارد( یعنی فقط قابلیت شستشو دارد)

_ ظرفیت شستشوی  ۳ تا ۷ کیلوگرم لباس

_ مصرف آب در مدل های لباسشویی درب از بالا زیاد است

_ نسبتا پر و سر و صدا کار می کنند

_ ظرفیت آنها می تواند نا متعادل باشد

 

ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولی

 

2_ ماشین لباسشویی درب از بالا به همراه خشک کن

معایب این مدل عبارتند از:

_ از روش معلق شدن برای شستشوی لباسها استفاده می کند

_ ظرفیت محدودی دارند به همین علت آب کمتری استفاده می کنند

_ به دلیل سرعت بالای چرخاندن  ممکن است باعث به هم پیچیدن لباس و چروک شدن لباسها  شود.

مزایای این مدل عبارتند از:

 _ ظرفیت بالای تا ۹ کیلو گرمی

_ شستشوی بهتری دارند

_ داشتن خشک کن با سرعت بالا باعث کاهش زمان خشک شدن لباس در آنها می شود  

_ با سرعت بالایی می چرخند و با تولید کف کمتر و استفاده مفید از مواد شوینده کار می کنند

3_ ماشین لباسشویی درب از جلو اتوماتیک

مزایای این مدل عبارتند از:

_ بهتر و مقرون به صرفه تر از ماشین لباسشویی درب از بالا می شویند و لزوما قیمت خیلی بالایی ندارند

_ استخراج رطوبت در چرخش مدور

_ زمان خشک کردن و صرف انرژی را کاهش می دهد

_ صدای کمی تولید می کنند

4_ ماشین لباسشویی درب از جلو با خشک کن ۱۰۰%

در ماشین های لباسشویی معمولی به وسیله دور موتور و نیروی گریز از مرکز لباس ها آبگیری می شوند ولی هرگز بطور کامل خشک نمی شوند. ولی در خشک کردن ۱۰۰% به کمک المنت و فن،لباس ها به صورت کامل خشک می شوند و بدلیل آنکه از دور موتور بالا استفاده نمی شود لباس ها آسیب نمی بینند.

_ ظرفیت بالای  ماشین لباسشویی

_ معمولا لباسشویی‌های تمام اتوماتیک با حداکثر ظرفیت ۵، ۶، ۷ و ۸ کیلوگرم تولید می‌شوند

 

ماشین لباسشویی درب از جلو با خشک کن

 

تعداد برنامه در انواع ماشین لباسشویی پاکشوما

برنامه های متنوع در انواع برندهای ماشین لباسشویی به شما اجازه می دهد تا بهترین برنامه را مطابق با البسه مناسب انتخاب نموده و نتیجه بهتری را بدست آورید. در بعضی از دستگاههای جدید علاوه بر برنامه های از پیش تعیین شده به کاربر این امکان را می دهد که بسته به سلیقه خود برنامه ای را برای شستشو تنظیم نماید.

_ دور موتور دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما

سرعت خشک کن با واحد دور در دقیقه مشخص شده است، اگر شما پس از شستشو در خشک کردن لباسها محدودیت دارید و یا دوست دارید لباسها پس از شستشو به صورت خشک و یا نیمه خشک از لباسشویی خارج شود بهتر است  ماشین لباسشویی با دور خشک کن بالاتر را تهیه کنید. ماشین لباسشویی پاکشوما که به طور مجزا عمل خشک کردن لباس را انجام خواهد داد، دور خشک کن معمولا ۶۰۰ – ۸۰۰ – ۱۰۰۰ – ۱۲۰۰ – ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ می باشد، البته این مقادیر حداکثر سرعت می باشد و مثلا دستگاهی که دارای دور خشک کن ۱۲۰۰ است قادر است با سرعت های ۶۰۰ – ۸۰۰ – ۱۰۰۰ و یا ۱۲۰۰ در هنگام خشک کردن لباسها عمل کند.

_ ورودی آب گرم و سرد و یا ورودی تک

اگر محل قرار گیری ماشین لباسشویی پاکشوما به شیر آب گرم نزدیک است بهتر است دستگاههای دارای دو ورودی آب یا در اصطلاح دو شیر را تهیه نمائید، زیرا در صورتی که شستشوی لباسها در دمای بالاتر انجام شود مقداری از آب گرم از طریق شیر آب گرم تامین خواهد شد و انرژی کمتری مصرف می شود، چرا که در غیر این صورت المنت دستگاه باید دمای مطلوب آب را تامین کند.

_ مصرف انرژی و آب ماشین لباسشویی پاکشوما

لکه گیری مقدماتی لباسها کمک می کند تا ماشین لباسشویی در برنامه های با آب سرد به خوبی لباسها را پاک و تمیز بشوید، بهتر است بعد از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی فیلتر را تمیز کنید و سالی یک بار فیلترهای آب گرم و سرد را که در پشت ماشین قرار دارند سرویس کنید. نظافت عمومی ماشین به کم شدن مصرف انرژی و افزایش عمر مفید آن کمک شایانی دارد. همچنین صبر کنید تا لباسهایی که باید شسته شوند به حدی برسند که ظرفیت ماشین تکمیل شود سپس ماشین را در حداقل دمای مناسب ومورد لزوم تنظیم کنید تا از مصرف بیش از حد برق و اتلاف آب گرم جلوگیری گردد. در ساعات اوج مصرف به هیچ وجه از ماشین لباسشویی استفاده نکنید، بهترین زمان استفاده از ماشین لباسشویی روزهای تعطیل و ساعتهای اولیه صبح می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در محل توسط تعمیرکار

در صورتی که ماشین لباسشویی پاکشوما شما احتیاج به تعمیر دارد تعمیرکار ما دستگاه شما را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض شلنگ ورودی لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض شیربرقی لباسشویی پاکشوما ،تعمیر و تعویض المنت ماشین لباسشویی پاکشوما ،تعمیر و تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی پاکشوما ، تعمیر و تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی پاکشوما و سایر تعمیرات مرتبط با ماشین لباسشویی پاکشوما در منزل مشتری انجام میگردد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
  • ID
تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما خود در کرج به تعمیر نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات پاکشوما  ...

خدمات قابل ارائه برای ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما میتواند به علت نوسان برقی و یا شستن ماشین لباسشویی با آب و ...

خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما

روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما ممکن است مربوط به پریز برق یا دوشاخه برق لباسشویی باشد. همچنین ممکن است خازن ...

خرابی های ماشین لباسشویی پاکشوما

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی پاکشوما به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

  • ماشین لباسشویی پاکشوما روشن ...
Load More
  • ID
هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وظیفه تخلیه آب در پایان هر مرحله از شستشو را برعهده دارد. گیر کردن اشیاء خارجی مثل گیره و سکه موجب خراب شدن پمپ تخلیه ماشین ...

 لاستیک دور درب ماشین لباسشویی پاکشوما

 معمولا  گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی پاکشوما باعث میشود در هنگام چرخش درام لاستیک دور درب ماشین لباسشویی پاکشوما دچار ...

 بلرینگ ماشین لباسشویی پاکشوما

در داخل دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است.جهت تعویض بلبرینگ های ماشین لباسشویی پاکشوما ...

Load More